.:: CC-Zin 5 ::. Maj 2003. Spotkasz nas także online na .:: www.CC-TEAM.org ::. Życzymy miłej lektury.

 

:: Wstępniak ::

Witam wszystkich!

Mamy kolejną już część Zina Cyber-Crime. W międzyczasie zorganizowaliśmy konkurs na najlepszy artykuł. Niestety cieszył się małym zainteresowaniem. Za tydzień powinny być już dostępne do kupienia nowe koszulki Cyber-Crime. Zaglądajcie na naszą stronę już niedługo spotka was miła niespodzianka.

barts  [Administrator, Red. naczelny, Webmaster CYBER-CRIME]

Witajcie !
Mineło już trochę czasu od ostatniego wydania zinu. Kolejny numer jest równie bogaty w artykuły jak poprzednie. Dziękuję Wam wszytskim za to, że czytacie ta e-gazetę. Pozdrawiam

SaNdO  [Administrator, Red. naczelny, Webmaster CYBER-CRIME]


Witamy!
Witam w kolejnym numerze CC-Zina, miejmy nadzieje ze i tym razem wyniesiecie cos nowego z numeru. Na pewno znajdziemy w nim wiele ciekawych materialow... Wiec co innego mozesz zrobic jak ich nie "sprawdzic" ? . Milej lekturki. Pozdrawiam wszystkich czytelników goraco! Piateczka!

ProsieK [Administrator CYBER-CRIME]


Hello World :)
Ostatnimi czasy rozpisywałem się troszeczkę we wstępniakach, więc tym razem dam sobie spokój ;) Za oknem piękny deszczowy dzień, w kalendarzu 3 maj, a ja po raz trzeci z kolei przygotowałem dla was drodzy czytelnicy Cc-zin'a. Nic dodać nic ująć. Przyjemnej lektury i takie tam :)

BeeLIeNDe  [Redaktor CYBER-CRIME]


Bezpłatna
prenumerata
CC-Zin`a

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla CYBER-CRIME Team [2000-2003]
All rights reserved for CYBER-CRIME Team [2000-2003]