.:: CC-Zin 2 ::. Listopad 2001. Spotkasz nas także online na .:: www.CYBER-CRIME.nano.pl ::. Życzymy miłej lektury.

 

Wstępniak

Redakcyjne
Darmowa Prenumerata
Cyber-Crime Team
Cyber-Crime Online
Dołącz do nas
Co za miesiąc ?
Reklama

Cyberpunk

Win-Faq
Przez IRCa do kompa...
Techniki hackerskie
Chached - Password
Jak zdobyć root`a
In the system
Jak załatwić...
Tajniki Windows`a
W domu za darmo?
Zabezpieczenia przed...
Trojany
Karty z odzysku
Historia Kevina...
Jak podsłuchiwać...

Wirusy

Właściwości wirusów
Wirus Code Red
Wirus Romeo & Juliet
Wirus Merlin.C
Jak napisać wirusa Cz.3
Jak napisać wirusa Cz.4

Linux

Aliasy Linux`a
Apache web serwer
Skanery a...
Podstawy administracji
Ruting
Linux Security

Irc

Aliasy Cz.2
Przez IRCa do kompa...
Irc = Matrix?
Czym IRC`ować
Akronimy
Netykieta
Historia Legion^ Script

Kursy

Jak napisać wirusa Cz.3
Jak napisać wirusa Cz.4
Prog. Wsadowe 1
Prog. Wsadowe 2
Linux Security
Jak usunąć IE 4.X

Recenzje gier

Fallout Tactics
Championship Surfer

:: Wstępniak ::

Od Założyciela:
No to już po raz drugi piszę wstępniaka do CC-Zin`a i mam nadzieję, że będę to robił jeszcze wiele razy. Myślę, że przede wszystkim należą się Wam jakieś wyjaśnienia, dlaczego drugi numer naszego magazynu nie ukazał się 15`stego października. Mianowicie: miałem nieplanowany format dysku, no i poza tym strasznego lenia, o czym dobrze wiedzą moi kumple z Team`u i za co Ich jeszcze raz przepraszam. Jestem jednak pewien, że sytuacja taka więcej się już nie powtórzy.

W tym numerze arty są ponownie dopieszczone, a ich autorzy wykonali kawał naprawdę dobrej roboty. Wszystko oczywiście po to, by Was zadowolić.

Z tego co mogłem zaobserwować, CC-Zin podoba się ludziom i to nas bardzo cieszy. Wszystkie wiadomości, jakie od Was dostaliśmy były pochwałami, więc dzięki za poparcie.

Jeszcze chciałbym Wam coś powiedzieć... Wiem, że niektóre arty mają nazwy, o których mogliście nigdy nie słyszeć, jednak niech to Was nie zniechęca do ich czytania, bowiem wszystkie arty są naprawdę ciekawe i napisane tak, żeby prawie każdy je zrozumiał.

Poza tym chciałbym zachęcić Was wszystkich do darmowej prenumeraty mega magazynu "DecHa". Jego tematyka to: gry, sprzęt, kursy, muzyka, film, książki, humor, opowiadania i inne. Natomiast, jeśli interesujecie się muzyką i kompami, to zachęcam także do prenumeraty "Horn`y". Są to jedne z nielicznych magazynów, które czytam i polecam.

To by chyba było na tyle. Teraz posłuchajcie jeszcze co ma Wam do powiedzenia ProsieK, no a potem rozmagnesujcie monitory, usiądźcie wygodnie i wchłaniajcie wiedzę.

Szacunek.
INFO17 [CYBER-CRIME Founder, Webmaster]

Od Redaktora Naczelnego:
Witam w kolejnym numerze CC-Zin`a! W nowym numerze, jak to zwykle bywa (i tak ma wyglądać :)), umieściliśmy stosy kolejnych słów, zdań , textów. Mam nadzieję, że ten numer będzie równie dobry jak poprzedni, w ogóle mam nadzieję, że wszystkie nasze wydania CC-Zin'a będą równie dobre... a nawet z numeru na numer co raz to lepsze. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy stoją za nami, czytają nas, odwiedzają nasz serwis i czytają tegoż CC-Zin'a. Z każdym numerem chcemy w e-zina wnieść jak najwięcej. Możecie być pewni, że każdy numer będzie pełen niespodzianek i nowych pomysłów. Dla nas liczy się każde Wasze zdanie, opinia... więc proszę o wyrażanie ich pisząc pod adres redakcji Redakcja@cyber-crime.nano.pl - na każdego mailera odpiszemy... a teraz zachęcam do pogłębiania wiedzy i umiejętności (już gdzieś to słyszałem :)).

ProsieK [Redaktor Naczelny CYBER-CRIME`a]

Krótko o Nawigacji:
Wprawdzie obsługa CC-Zin`a nie powinna sprawiać kłopotów, ale jednak...
Po lewej stronie jest spis wszystkich dostępnych artów przydzielonych do właściwych działów. Żeby zobaczyć oryginalną (bo niektóre są skrócone) nazwę arta, najedź na odnośnik (powinien zmienić kolor) i przytrzymaj chwilę myszkę bez ruchu. Pojawi się właściwa nazwa.

Po prawej stronie znajduje się formularz prenumeraty CC-Zin`a, wystarczy w okienko "Twój m@il" wpisać adres swojego e-maila, po czym kliknąć "Wyślij". Na podany adres będzie teraz co miesiąc wysyłany nowy numer CC-Zin`a.


 

Bezpłatna
prenumerata
CC-Zin`a


Archiwum
CC-Zin 1

Serwisy
Partnerskie

Underground
Hacking.civ.pl
Trojany
Horna
INTT
DecHa
Busted
HackZone

Zaprenumeruj
inne e-ziny

DecHa
Horna

Wszelkie prawa zastrzeżone dla CYBER-CRIME Team [2000-2001]
All rights reserved for CYBER-CRIME Team [2000-2001]