.:: CC-Zin 1 ::. Wrzesień 2001. Spotkasz nas także online na .:: www.CYBER-CRIME.nano.pl ::. Życzymy miłej lektury.

 

Wstępniak

Redakcyjne
Darmowa Prenumerata
Cyber-Crime Team
Cyber-Crime Online
Dołącz do nas
Co za miesiąc ?
Reklama

Cyberpunk

Klasyfikacja...
Fakemail
Hasła-Windows
Szkoła-Hasła
Hacking with Borland...
Metoda Mitnick`a
Pajęczarstwo...
Błędy
Java killer
Budki - bug na epromy

Wirusy

Wirusy - rodzaje...
Jak szukać wirusa...
Odmiany i typy wirusów
Wirus SirCam
Wirus MTX.Worm

Linux

Co to jest Linux?
Jak zainstalować...
Jak uaktualniać...
Podst. polecenia...

Irc

Aliasy Cz.1
Remote & Users
Skróty klawiszowe...
Podst. komendy...
Słownik pojęć

Internet

Tepsa
Internet w telewizorze
Był sobie Internet...
Skrzynka - tylko gdzie?
Internet jako środek...

Sprzęt

DVD
Napędy - na ratunek...

Kursy

Jak napisać wirusa Cz.1
Jak napisać wirusa Cz.2

Wywiady

Magazyn .net
Magazyn INTERNET

Gry

Hired Team
Tony Hawk's PS 2
Frogger 2
MDK 2
Pro Rally 2001

:: Wstępniak ::

Od Założyciela:
No i ukazał się - Pierwszy numer CC-Zin`a - Masz go przed oczyma. CC-Zin jest niewątpliwie jednym z nielicznych magazynów internetowych o tematyce: Hackingu, Crackingu, Phreackingu, Wirusach i wielu innych. Tworzymy go głównie dla tych, którzy mają mały dostęp do INetu lub bardzo rzadko siedzą w sieci, a takich osób ja sam znam wiele. Sporo się naczytałem o e-zinach, które istniały bardzo krótko z powodu chęci zrobienia na tym kasy. My możemy Wam już teraz obiecać, że szybko nie znikniemy. Mamy w sobie zapał, który od drugiego grudnia 2000 roku (wtedy powstała nasza strona online) ciągle wzrasta. Apetyt na wiedzę coraz większy i to chyba spowodowało, że chcemy się tym z Wami podzielić. Nie mówię, że od razu od pierwszego (tego) numeru zaczniemy pisać swoje progzy, ale to przyjdzie z czasem, czyli może w drugim numerze :P

Magazyn będzie rozsyłany w pierwszym tygodniu każdego miesiąca w formie pliku z rozszerzeniem .zip . Co do artów, to będzie ich zawsze 40, chyba że zdecydujemy się na jakąś większą sumkę ;) Zobaczymy jak to będzie. Wszystkie arty będą zawsze dostępne w naszym serwisie online, bo wkońcu CC-Zin jest wynikiem naszej pracy z ostatniego miesiąca dla serwisu.

Jeśli chodzi o współpracę, to jeżeli jesteś w czymś dobry i chciałbyś swoją wiedzę przekazać komuś innemu lub po prostu pochwalić się nią :P, możesz dołączyć do CYBER-CRIME Team. Nowe osoby, to nowe pomysły - na to właśnie liczymy. Nie będę się jednak rozpisywał, bo szczegóły są w "Dołącz do nas".

Każdy dobrze wie, że początki magazynów internetowych, zresztą nie tylko, są trudne, zwłaszcza jeśli chodzi o prenumeratorów. W związku z tym mam do Was wielką prośbę, jeśli podoba Wam się CC-Zin i stwierdzacie, że jest warty polecenia innym osobom, kumplom, kumpelom, to bądźcie tak dobrzy i zachęćcie ich do prenumeraty. Jesteśmy zdani na Waszą pomoc. Dobra koniec tych smentów :P Zapoznajcie się lepiej z CC-Rednaczem, a potem przeczytajcie artykuły, które przygotowaliśmy dla Was w tym miesiącu.

Szacunek.
INFO17 [CYBER-CRIME Founder, Webmaster]

Od Redaktora Naczelnego:
Witam w Pierwszym numerze CC-zin'a. THX, że zdecydowałeś się na jego prenumeratę, bądź ściągnięcie ze strony, a co najważniejsze przeczytanie. W zinie chcieliśmy umieścić najważniejsze informacje dotyczące Hack`u, Crack`u, Phreack`u, INetu (itd.) i sądzę, że to się nam udało, przynajmniej częściowo. No nic, nie będę się rozpisywał, zachęcam do pogłębiania wiedzy i umiejętności :)

ProsieK [Redaktor Naczelny CYBER-CRIME`a]

Krótko o Nawigacji:
Wprawdzie obsługa CC-Zin`a nie powinna sprawiać kłopotów, ale jednak...
Po lewej stronie jest spis wszystkich dostępnych artów przydzielonych do właściwych działów. Żeby zobaczyć oryginalną (bo niektóre są skrócone) nazwę arta, najedź na odnośnik (powinien zmienić kolor) i przytrzymaj chwilę myszkę bez ruchu. Pojawi się właściwa nazwa.

Po prawej stronie znajduje się formularz prenumeraty CC-Zin`a, wystarczy w okienko "Twój m@il" wpisać adres swojego e-maila, po czym kliknąć "Prześlij". Na podany adres będzie teraz co miesiąc wysyłany nowy numer CC-Zin`a.

Dobra już kończę, bo jeszcze pomyślicie, że mamy Was za (auto-cenzura)... :P

 

Bezpłatna prenumerata
CC-Zin`a

Wszelkie prawa zastrzeżone dla CYBER-CRIME Team [2000-2001]
All rights reserved for CYBER-CRIME Team [2000-2001]